Ali Gürbüz Kırkpınar’a hazır

Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde başpehlivanlığı hedefleyen Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz hazırlıklarının son aşamasına geldi.Muratpaşa Belediye Pehlivanı Ali Gürbüz, Kırkpınar er meydanında, altın kemeri...

Ali Gürbüz Kırkpınar’a hazır
banner230
Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde başpehlivanlığı hedefleyen Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz hazırlıklarının son aşamasına geldi.
Muratpaşa Belediye Pehlivanı Ali Gürbüz, Kırkpınar er meydanında, altın kemeri hedefliyor. 22-23-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne sayılı günler kala, Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kırkpınar’da altın kemeri hedefleyen Gürbüz, çalışmalarının son etabını Korkuteli ve Muratpaşa Belediyesi Recep Gürbüz Eğitim Merkezi ve Spor Salonu’nda yapıyor.
“Altın kemeri Muratpaşa’ya getirmek istiyorum”
Ali Gürbüz, Kırkpınar’da, altın kemerin ebedi sahibi olmak için yoğun tempoda çalıştığını söyledi. 30 pehlivanla birlikte kamp yapan Gürbüz, “En iyi şekilde hazırlanıyorum. Hedefimize varmak için kararlı ve en iyi şekilde hazırlanıyorum. İnşallah altın kemeri boynuma takıp Antalya’ya ve Muratpaşa’ya getireceğim” dedi.
YORUM EKLE