AK Parti Gençlik Kolları’ndan Yeni Malatyaspor’a Moral Ziyareti

Son 3 haftasına girilen Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta lider durumda bulunan Yeni Malatyaspor’a Ak Parti Gençlik Kolları moral ziyareti gerçekleştirdi.Takımın antrenman yaptığı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) sahasına giden Ak Partili gençler,...

AK Parti Gençlik Kolları’ndan Yeni Malatyaspor’a Moral Ziyareti
banner230
Son 3 haftasına girilen Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta lider durumda bulunan Yeni Malatyaspor’a Ak Parti Gençlik Kolları moral ziyareti gerçekleştirdi.
Takımın antrenman yaptığı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) sahasına giden Ak Partili gençler, yanlarında getirdikleri “Ak Parti Gençlik Kolları Yeni Malatyaspor’a başarılar diler” pankartını açarak, takıma şampiyonluk yolunda destek verdiler.
Ziyarette konuşan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan, Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğuna inandıklarını söyledi.
Yönetimi, teknik heyeti ve futbolcusuyla Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğa doğru ilerlediğini belirten Aydoğan, “Bizler Ak Partili gençler olarak takımımızın her zaman yanındayız. İnşallah kalan son 3 maçta da kazanan ve ipi göğüsleyen taraf biz oluruz. Şimdiden emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Feyyaz Uçar ise verilen desteğe teşekkür ederek, bu ilgiye layık olmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Takım kaptanı Vedat kapurtu da ziyaretten dolayı Ak Parti Gençlik Kolları’na teşekkür etti.
Vedat, desteklerin kendilerini kamçıladığını belirterek, “Şampiyonluk için, başarı için bir kat daha fazla çalışmamız yönünde bizi teşvik ediyor. Bu ilgiye layık olmak istiyoruz. Umarım şampiyon olup herkesi sevindiririz” dedi.
Daha sonra futbolculara tatlı ikram eden Ak Partili gençler, takımla birlikte toplu fotoğraf çektirdiler.
YORUM EKLE