Adanaspor’da TEK Hedef Galibiyet

PTT 1. Lig’de hafta sonu Albimo Alanyaspor’u ağırlayacak olan Adanaspor’da tek hedef galibiyet.Adanaspor’da hazırlıklar devam ediyor. Öğleden sonra Osman Yereşen Tesisleri’nde çalışan turuncu-beyazlı takımda tek hedef galibiyet. Antrenman...

Adanaspor’da TEK Hedef Galibiyet
banner230
PTT 1. Lig’de hafta sonu Albimo Alanyaspor’u ağırlayacak olan Adanaspor’da tek hedef galibiyet.
Adanaspor’da hazırlıklar devam ediyor. Öğleden sonra Osman Yereşen Tesisleri’nde çalışan turuncu-beyazlı takımda tek hedef galibiyet. Antrenman sırasında futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlenirken, belindeki ağrıları devam eden Olcay antrenmanda yer almadı. Kaleci antrenörü Mustafa Şentabaklar, kalecilerle yakından ilgilenirken, Hayrullah ve Atilla yaptığı kurtarışlar ile dikkat çekti.
Takımın başarılı isimlerinden Mehmet Sak, Eyüp Arın ile birlikte önemli puanlar aldıklarını ve Albimo Alanyaspor maçında bu başarıyı devam ettirmek istediklerini söyledi. Henüz ligin sona ermediğini hatırlatan Sak, “Ligin dibinde yer alan takımlara göre biraz daha rahat durumdayız. Ama kesin olarak ligde kalana kadar mücadelemiz devam edecek. Bu hafta Albimo Alanyaspor’u yenerek taraftarımızı mutlu etmek ve sıralamada rahat bir konuma gelmek istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE