2. Balkan Spor Oyunları’nda Şampiyonlar Ödüllerini Aldı

Yalova Belediyesi, İl Özel İdaresi, BALGÖÇ, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Twin Starts tarafından düzenlenen “Balkan Spor Oyunları’nda” dereceye giren sporcuların ve takımlara ödül verildi.Şampiyonlara ödülleri Yalova Belediye Başkanı...

2. Balkan Spor Oyunları’nda Şampiyonlar Ödüllerini Aldı
banner230
Yalova Belediyesi, İl Özel İdaresi, BALGÖÇ, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Twin Starts tarafından düzenlenen “Balkan Spor Oyunları’nda” dereceye giren sporcuların ve takımlara ödül verildi.
Şampiyonlara ödülleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman tarafından verildi. Ödül töreninin ardından dernek üyeleri tarafından folklor gösterileri sunuldu. Gece Bulgaristan’ın Türk asıllı Esil Duran seslendirdiği şarkılarla son buldu. Sokak Basketbolu turnuvasında büyük erkeklerde birinci Zirvedeki Fil, genç erkeklerde Since 96, küçük erkeklerde ise Shadow Team oldu. Voleybol büyük bayanlarda Sinem-Gizem çifti birinci olurken, genç bayanlarda Romanya Mecidiye A, küçük bayanlarda ise Almanya Rottenburg A takımı şampiyonluğa ulaştı. Fair-play ödülünü ise Yunanistan Gümülcine ekibi kazandı.
YORUM EKLE