103. Fenerium Mağazası Yalova’da Açıldı

Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazalarının 103’üncüsü Yalova’da açıldı.Sarı lacivertli ekibin üç bine yakın ürünün satıldığı mağazanın açılışını...

103. Fenerium Mağazası Yalova’da Açıldı
banner230
Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazalarının 103’üncüsü Yalova’da açıldı.
Sarı lacivertli ekibin üç bine yakın ürünün satıldığı mağazanın açılışını ise eski Fenerbahçeli oyuncu Faruk Yiğit yaptı. Fenerium Yalova Mağazası, coşku ve gururu birlikte yaşamak isteyen taraftarları mağazaya davet ediyor. Yalova’daki Fenerium eksikliğini açtıkları mağaza ile giderdiklerinin altını çizen mağaza sahibi Hakan Ürekli, “Yetkin Çamur arkadaşımızla birlikte şehrimizde bir Fenerium eksikliğinin olduğunu gördük. Fenerium eksikliğini tamamlamak için böyle bir yatırıma girmeye karar verdik. Fenerium’un Türkiye genelindeki 103’üncü, Yalova’da ise ilk mağazası. Yaklaşık 3-4 bin çeşit ürünümüzü mağazamızda bulundurabileceğiz. Bütün Fenerbahçe taraftarlarını mağazamıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE