Milletvekili Maviş Kızılay’ı Ziyaret Etti

AK Sinop Parti Milletvekili Nazım Maviş, Kızılay Sinop Şube Başkanlığı’na ziyarette bulundu.Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Nazım Maviş, geçen Şubat ayında...

Milletvekili Maviş Kızılay’ı Ziyaret Etti
banner230
AK Sinop Parti Milletvekili Nazım Maviş, Kızılay Sinop Şube Başkanlığı’na ziyarette bulundu.
Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Nazım Maviş, geçen Şubat ayında genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kuruluna başarılar diledi. Türk Kızılayı’nın ülkemizin en köklü ve en güçlü yardım kuruluşu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Milletvekili Nazım Maviş, "Türk Kızılayı sadece ülkemizde değil, dünyanın tüm mağdur, mazlum ve ihtiyaç sahibi coğrafyalarında imdat isteyen herkese koşarak cansuyu olmuştur. Böyle mümtaz bir kurumumuzun Sinop’ta hizmet vermesi bizim için gurur vesilesidir. Yürekten bu hizmeti veren çok kıymetli başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Kızılay Sinop Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu ise ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirttikten sonra şubede yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Kızılay şeref defterini imzalayan AK Parti Milletvekili Nazım Maviş’e şubeyi ziyaretleri anısına Mustafa Korucuoğlu tarafından Sinop Kızılay amblemli tabak hediye edildi.
Milletvekili Nazım Maviş’e Kızılay Sinop Şube ziyaretine eşi Çigdem Maviş, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
YORUM EKLE