CHP’li Barış Karadeniz Mazbatasını Aldı

1 Kasım genel seçimleri sonrasından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili olarak seçilen Barış Karadeniz, adliye binasındaki İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.Sinop’un kısa dönemde ikinci kez seçilen Barış Karadeniz...

CHP’li Barış Karadeniz Mazbatasını Aldı
banner230
1 Kasım genel seçimleri sonrasından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili olarak seçilen Barış Karadeniz, adliye binasındaki İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.
Sinop’un kısa dönemde ikinci kez seçilen Barış Karadeniz milletvekili mazbatasını bugün aldı. 9 Kasım 2015 Pazartesi günü saat 11.00’de Sinop Adliyesi’ne giderek mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı’ndan alan Barış Karadeniz’e, eşi Canan Karadeniz, CHP Parti Sinop İl Başkanı Kadir Yavuz, İl Kadın Kolları Başkanı Hacer İnceoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı İlker Şahin ve partililer eşlik etti.
4 aylık bir süre içinde ikinci defa milletvekili seçilerek mazbatasını alan Milletvekili Barış Karadeniz, yoğun geçen bir seçim maratonunun ardından Sinop’un kararını verdiğini söyledi. Karadeniz, “Bugün mazbatamızı almış bulunmaktayız. Mazbatamızla birlikte TBMM’ye gidip kaydımızı da yaptıracağız. Kısa sürede iki dönem milletvekilliği bize nasip oldu. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa böyle 5 ay gibi kısa bir sürede seçimle milletvekili adayı olduk tekrar seçildik. 25 ve 26’ıncı dönem milletvekili olarak kayıtlara geçtik. Önemli olan 25 ve 26’ıncı dönem değil Sinop’a katkı sunup Sinop’a hizmet anlamında ne kadar mücadele etmek bizim bundan sonraki görevimiz. Önemli olan en başta ülkemiz sonra Sinop’umuz. Sinop için bu saatten sonra il ve ilçelerimiz için elimizden ne geliyorsa sonuna kadar artık elimizi değil tüm vücudumuzu taşın altına koyacağız. Biz Sinop’u seviyoruz Sinoplu da bizi sevdiğini bir kez daha gösterdi. Artık oy veren vermeyen bir anlamı yok biz Sinop’un milletvekiliyiz beni her vatandaşım rahatlıkla arayabilir. Sinop için ne yapabilirsek yapmaya çalışacağız" dedi.
YORUM EKLE