Şanlıurfa’da PTT’nin 175. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı

23 Ekim 1840’ta “Posta Nazırlığı” adıyla kurulan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), 175’inci yaşını coşkuyla kutluyor. PTT Genel Müdürlüğü’nce birçok ilde olduğu gibi Şanlıurfa’da 175. müşterilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.Şanlıurfa’da...

Şanlıurfa’da PTT’nin 175. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı
banner230
23 Ekim 1840’ta “Posta Nazırlığı” adıyla kurulan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), 175’inci yaşını coşkuyla kutluyor. PTT Genel Müdürlüğü’nce birçok ilde olduğu gibi Şanlıurfa’da 175. müşterilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Şanlıurfa’da PTT’nin 175. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde çeşitli etkinlikler yapıldı. PTT Sarayönü Merkez Şubesi’nin 175. şanslı müşterisi Mustafa Demir’e çeşitli hediyelerin yanı sıra çiçek verildi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Şanlıurfa Genel Müdürü Aydın Gündüzel, PTT kurumunun 175’nci kuruluş yıl dönümü kapsamında bir program düzenlediklerini söyledi. Gündüzel, "Türkiye’nin en eski kurumlarından biri olan PTT, her geçen gün teknoloji, hizmet olarak bir adım ileriye gitmeye çalışıyoruz. Her şey buranın insanı için yapılıyor. Buranın insanı varsa, biz varız. Onların bize yapmış olduğu olumlu eleştirilere her zaman açığız. Eleştiriler doğrultusunda eksikliklerimizi gideriyoruz. Şanlıurfa’da 40 tane iş yeriyle, 23 ATM cihazıyla 400’e yakın personelle halka hizmet ettiğimiz için memnunuz, gururluyuz” dedi.
YORUM EKLE