Harran Tıp, hasta ve yakınlarıyla bayramlaştı

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bu yıl Ramazan Bayramı münasebetiyle hastaneye başvuran tüm hasta ve hasta yakınlarına bayramın ikramı olan bayram şekerini ikram etti.Bayram dolayısıyla hastanede yatan hastaları...

Harran Tıp, hasta ve yakınlarıyla bayramlaştı
banner230
Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bu yıl Ramazan Bayramı münasebetiyle hastaneye başvuran tüm hasta ve hasta yakınlarına bayramın ikramı olan bayram şekerini ikram etti.
Bayram dolayısıyla hastanede yatan hastaları ziyaret eden Hastane Başhekim Yardımcısı Yrd. Dr. Durdun Çadırcı ve Hastane Müdürü Müslüm Cesur, hasta ve hasta yakınlarına şeker ve çikolata ikramında bulundu.
Bayram günü hastalıkları dolayısıyla evinden uzak hastanede gününü geçiren hastalara acil şifalar dileyen Başhekim Yardımcısı Durdun Çadırcı, “ Hastanede bulunan hastalarımızı ve yakınlarını ziyaret ettik. Onlara da bayramı hissettirmek için şeker ve çikolata ikram ettik. Hal hatırlarını sorduk. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hastanemizde yatan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. İnşallah en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar ve diger bayramları aileleri ile huzur içerisinde geçirirler” dedi.
Yrd. Doç. Dr. Çadırcı, ayrıca bu yıl Ramazan Bayramı dolayısıyla şeker ve çikolata dağıtım uygulamasını başlatan Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a hastane yönetimi olarak teşekkür ettiklerini dile getirdi.
YORUM EKLE