Belediye Başkanından Aşevine Bin Adet Gıda Kolisi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne bin adet gıda yardım kolisi verdi. Demirkol paylaşımdan ve kardeşlikten yana olduklarını söyledi.Haliliye Belediye...

ŞANLIURFA 25.06.2016, 17:32
Belediye Başkanından Aşevine Bin Adet Gıda Kolisi
banner230
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne bin adet gıda yardım kolisi verdi. Demirkol paylaşımdan ve kardeşlikten yana olduklarını söyledi.
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. Haliliye’nin dört bir yanında Ramazan Ayı boyunca aralıksız olarak kurulan iftar çadırları ve sahur çadırında, vatandaşlara iftar ikramı veriliyor. Hastanelere ve evlere iftar servisinde bulunan Başkan Demirkol, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolileri dağıtıyor. Demirkol Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne kayıtlı ihtiyaç sahibi aileleri de unutmadı. Başkan Demirkol, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere bin adet gıda kolisini Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’ne teslim etti. İki kamyon gıda kolisi Aşevi’ne teslim edilirken, ihtiyaç sahibi aileler kolilerini Aşevi yetkililerinden teslim aldı.
Aşevi’nin hayır işi olarak hizmet verdiğinin altını çizen Demirkol, “Gönüllü Kuruluşlar Aşevi’nin yöneticileri başta Aziz hocam olmak üzere Ali Topal Hocamız, Emin Demirkol, Hüseyin Odabey ve Nazif Kutluoğlu’na bu yardımları dağıtmada mesai sarf ettikleri için teşekkür ediyoruz. Biz Haliliye Belediyesi olarak insanlarımızın huzurlu ve mutlu olması bizim en büyük hedefimiz. Bu bakımdan dezavantajlı kesimler, maddi geliri düşük kesimlerin Ramazan’da bizimle paylaşmasını, Paylaşma duygusunu kardeşliğin gelişmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.
Şanlıurfa Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Derneği yetkilisi Aziz Kutluay ise Demirkol’a ve ekibine teşekkür ederek, tüm muhtaç ailelerin yüzünün güldüğünü ifade etti.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
17°
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Ekim 2019
İmsak 05:25
Güneş 06:47
Öğle 12:31
İkindi 15:36
Akşam 18:06
Yatsı 19:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@