Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Kavakbaşı’ndaki Çalışmaları Denetledi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Kavakbaşı Mahallesindeki stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.Başkan Fevzi Demirkol, Kavakbaşı Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen stabilize yol yapım çalışmalarını...

Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Kavakbaşı’ndaki Çalışmaları Denetledi
banner230
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Kavakbaşı Mahallesindeki stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Fevzi Demirkol, Kavakbaşı Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek üzere Kavakbaşı Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle görüşerek görüş alış verişinde bulunan Başkan Demirkol, mahallenin devam eden yol ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Demirkol, mahalleliye köy içi tüm yolların Ramazan ayı içerisinde bitirileceğini söyledi. Ramazan ayı nedeniyle çift vardiya halinde çalışan Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında birim şeflerinden bilgi alan Başkan Demirkol ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Haliliye Belediyesi olarak içinde bulunduğumunuz mübarek Ramazan ayında iftar sofralarımızda, Sahur sofralarımızda halkımızın ihtiyacını temin etmeye çalışıyoruz. Halkımızın ve personelimizin dini ibadetlerini, dini vecibelerini yerine getirebilmeleri amacıyla mesai kavramını Haliliye’de çifte çıkardık. Bir gece ekibimiz var iftardan sahura kadar olan. Ayrıca sahurdan öğlene kadar olan ikinci ekibimiz var. İki vardiya halinde çalışmaktayız. Şimdi Kavakbaşı Mahallemizdeyiz. Kavakbaşı’nın yanı sıra Devteşti Mahallemizde yeni yol açma çalışmalarımız, Konuklu Mahallemizde yeni yol açma çalışmalarımız var. Ayrıca şehrin çeşitli yerlerinde kilitli taş döşeme ve onarım çalışmalarımız var. Bugün Kavakbaşı Kırsal Mahallemizde Fen İşleri Müdürlüğümüzün yapmış olduğu yol çalışmalarını mahalle sakinlerimizle birlikte izliyoruz. Kavakbaşı Mahalle Muhtarı Sinan Karageçili’ye ve Kavakbaşı halkına teşekkür ediyorum. Bize çok sıcak bir ilgi gösterdiler. İnşallah Ramazan ayı içerisinde Kavakbaşı Mahallesindeki çalışmalarımız bitirerek diğer mahallelerimizde çalışmalarımız devam edecek. Oruçlarını açtıktan sonra fedakarca çalışan Fen İşleri Müdürlüğü personellerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kulandı.
Kavakbaşı Mahalle Muhtarı Sinan Karageçili ise çalışmalar nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.
YORUM EKLE