ASPİM’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (ASPİM) tarafından şehit aileleri ziyaret edildi.Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yaklaşan bayram öncesi şehit ailelerin evi ziyaret edildi. Kent merkezindeki evleri...

ASPİM’den şehit ve gazi ailelerine ziyaret
banner230
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (ASPİM) tarafından şehit aileleri ziyaret edildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yaklaşan bayram öncesi şehit ailelerin evi ziyaret edildi. Kent merkezindeki evleri Vali Yardımcısı Ufuk Akıl ve ASP İl Müdürü Murat Demirkol, ilçelerdeki evleri ise Sosyal Hizmet Merkezi Müdürleri ve personeli ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Ziyaret kapsamında Vali Yardımcısı Ufuk Akıl, ’’Canlarını feda ederek, milletimize eşsiz bir vatan bırakan aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi saygıyla anıyoruz. Gazi ve şehitlerimizin kıymetli ailelerini ziyaret ederek Mübarek Ramazan bayramlarını kutladık’’ dedi.
ASP İl Müdürü Murat Demirkol ise “Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şuanlarda acısına ortak olarak bizleri birbirimize kenetleyen zincirin ayrılmaz halkası olduğunu ve vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını veren tüm şehit ve gazilerimizin buruk geçen Ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutlar her zaman yanlarında olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isterim” ifadelerine yer verdi.
Ziyaret esnasında ASP İl Müdürlüğü tarafından şehit ailelerine çeşitli hediye verildi. Şehit aileleri ise yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, devletin her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını dile getirdi.
YORUM EKLE