Milletvekili Hasan Basri Kurt Asarcık’ta

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Asarcık ilçesinde, tek başına iktidar için hemşehrilerinden destek istedi.AK Parti’nin seçim beyannamesindeki taahhütlerinden bahseden Kurt, AK Parti’nin...

Milletvekili Hasan Basri Kurt Asarcık’ta
banner230
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Asarcık ilçesinde, tek başına iktidar için hemşehrilerinden destek istedi.
AK Parti’nin seçim beyannamesindeki taahhütlerinden bahseden Kurt, AK Parti’nin her zaman emeklilerin yanında olduğunu ve emeklilerin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalar yaptığını söyledi. Kurt, "TOKİ eliyle emeklileri ve asgari ücretlileri uygun koşullarla konut sahibi yapacağız. Bu çerçevede emeklilerimize 240 taksit şeklinde aylık 250 TL bedel mukabilinde konut sahibi olma imkanı sağlıyoruz. Emeklilerimizi hiç bir zaman enflasyona ezdirmedik. Emekli aylıklarını emeklilerimize evinde ödemeye başladık. Emeklilerimizin banka kuyruklarında çile çekmelerine son verdik. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte emeklilerimizin gelir seviyesini alacağımız tedbirlerle yükseltmeye devam edeceğiz" dedi.
1 Kasım genel seçiminde görev alacak teşkilat mensuplarının eğitim toplantısına da katılan Kurt, "Sandıklarda görevli olacak arkadaşlarımızın gözü açık olması lazım. Sandıktan çıkacak sonucu iyi takip etmeliler" diye konuştu.
Ayrıca Milletvekili Kurt’a ziyaretlerinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ay, AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.
YORUM EKLE