Başkan Taşçı: “Millet, devletine sahip çıkmıştır”

Darbe Girişimi Karşında Türk Milletinin Bir Destan Yazdığını Söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “vatana İhanet Eden, Milletine Kurşun Sıkan Şeref Yoksunu Hainler Ve Bu Hainlerin Tüm Unsurları Hak Ettikleri Cezaları Alacaktır. Türk Milleti Dik Duruşunu Koruyacak Ve Devletinin Yanında Olacaktır” Dedi.

SAMSUN 16.07.2016, 18:07
Başkan Taşçı: “Millet, devletine sahip çıkmıştır”
banner230
Darbe girişimi karşında Türk milletinin bir destan yazdığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Vatana ihanet eden, milletine kurşun sıkan şeref yoksunu hainler ve bu hainlerin tüm unsurları hak ettikleri cezaları alacaktır. Türk Milleti dik duruşunu koruyacak ve devletinin yanında olacaktır” dedi.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne darbe girişiminde bulunan teröristlerin, Türk milletinin dik duruşu karşısında püskürtüldüğünü ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz, devletinin yanında olduğunu ve hainlerin asla amaçlarına ulaşamayacaklarını göstermiştir. Devletimiz kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır. Devletimiz, paralelci hain teröristler ve destekçilerine ihanetlerinin bedelini en ağır şekliyle ödetecektir” diye konuştu.
Türk milletinin, darbeci hainlere karşı ‘devletimizin yanındayız’ diye sokaklara döküldüğünü söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ülkemizin birliğini, beraberliğini hedef alan çetelerin gerçek yüzünü, darbe girişimlerinde bir kez daha gördük. Bu milletin silahını, tankını millete çeviren ve milletin uçaklarıyla, helikopterleriyle milletin üstüne mermiler yağdıran hainler, yine bu milletin dik duruşuyla amaçlarına ulaşamamıştır. Milletimizin ferasetini net bir şekilde ortaya koyduğu bir geceyi yaşadık. Darbecilere dur diyen Türk milleti, tüm şehirlerinde, ilçelerinde meydanlara dökülmüş paralel hainlerin ve şerefsizlerin heveslerini kursaklarında bırakmıştır. Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne darbe girişiminde bulunan hainlere ‘Devletimizin yanındayız’ demiş ve müsaade etmemiştir” diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkomutanlığında yaşanan geceyi tarih kitaplarının yazacağını belirten Başkan Taşçı, “Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir. Türk milleti güçlü bir millettir. İhanet içerisinde olanlara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da asla müsaade etmeyecektir. Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, hain girişimin ilk dakikalarında yaptığı çağrıya duyarsız kalmayan milyonlar, milli iradeye sahip çıkmıştır. Milletin sokaklara inişini ve iradesine sahip çıkışını, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın dik duruşunu tarih kitapları yazacaktır. Milletimiz, devletinin yanında olduğunu ve hainlerin asla amaçlarına ulaşamayacaklarını göstermiştir. Devletimiz kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır” şeklinde konuştu.
Taşçı, darbe girişiminde bulunan hainlerin saldırıları sırasında şehit olan güvenlik güçleri ve vatandaşlara Allah’tan rahmet diledi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak 05:54
Güneş 07:19
Öğle 12:31
İkindi 15:10
Akşam 17:34
Yatsı 18:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@