Bu yaz çocuklar maceraya doyacak

Macera Park'ta Yaz Eğitimleri 11 Temmuz'da Başlıyor.

Bu yaz çocuklar maceraya doyacak
banner230
Macera Park’ta Yaz Eğitimlerinin 11 Temmuz Pazartesi günü başlayacağını açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Yaklaşık 6 hafta sürecek eğitimlerimiz boyunca çeşitli branşlarda 350 öğrencimizi misafir edeceğiz. Burada hem öğrenecek hem eğleneceğiz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ında Yaz Kursu Eğitimlerinin 11 Temmuz Pazartesi günü başladığını duyurdu. Yaz Kursları ile ilgili bilgiler veren Yüce, “Yaz Kurslarımız ile ilgili kayıtlarımızın başladığını duyurmuştuk. İnşallah 11 Temmuz Pazartesi günü de derslerimize başlayacağız” diye konuştu.
Haftanın 6 günü eğitimlerin olacağını aktaran Yüce, “Yaz kurslarımıza yaklaşık 350 öğrenci başvuruda bulundu. Bilindiği üzere geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde de 6 bin öğrencimizi burada ağırladık. Hamdolsun Macera Parkımız ile ilgili şehirde çok güzel bir algı var. Arkadaşlarımız ile birlikte spesifik projelerde buluşuyoruz. İnşallah her zaman olduğu gibi bu yaz da öğrencilerimiz kurslarımızdan fayda sağlayacak” ifadelerini kullandı.
Branşlar hakkında da bilgileri paylaşan Davut Yüce, “İlk ders zilimiz 11 Temmuz Pazartesi günü çalacak. Tesisimizde 6 haftalık bir eğitim süreci gerçekleştirilecek. Haftanın 6 günü merkezimizde eğitimler devam edecek. Yaz kurslarımızda spor tırmanış, tasarım, fotoğraf çekimi, geleneksel okçuluk, akıl oyunları, ritim, değerler eğitimi ve maket yapımı branşlarında eğitimler olacak. Bu yaz çocuklarımız hem eğlenecek hem öğrenecek” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE