Başkan Süleyam Dişli: “Gündüz mesai, gece nöbete devam”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlere karşı gündüz görevleri başında hizmet vermeye, gece de demokrasi ve özgürlük nöbeti tutmaya devam edeceklerini söyledi.Adapazarı Belediye...

SAKARYA 18.07.2016, 16:09
Başkan Süleyam Dişli: “Gündüz mesai, gece nöbete devam”
banner230
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlere karşı gündüz görevleri başında hizmet vermeye, gece de demokrasi ve özgürlük nöbeti tutmaya devam edeceklerini söyledi.
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı devam eden ve 28 sokağın havasını değiştirecek olan proje çalışmalarını yerinde inceledi. 15 Temmuz tarihinde halkın iradesiyle ülkenin büyük bir sınav atlattığını kaydeden Başkan Dişli, haftanın ilk çalışma gününde belediye olarak tüm birimlerin görevleri başında olduğunu ve daha azimle daha şevkle hizmetlerine devam ettiğini söyledi.
Ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan güçlerin bir kez daha harekete geçtiğini kaydeden Başkan Dişli, “Gün birlik günü, gün dayanışma günü ve milli iradeye sahip çıkma günüdür. Sakarya halkı bunun en güzel örneğini meydanlarda göstermiştir. Canı fedasına da olsa devletinin yanında olarak, darbecilere fırsat vermemiştir. Halkımız seçimle gelmiş bir Hükümet dışında hiçbir iradeyi tanımadığını gerek Sakarya Valiliği’ne yapılan baskında, gerekse meydanlarda verdiği mücadeleyle göstermiştir. Tüm dünya Türk halkının vatanı için neler yapabileceğini o gece bir kez daha görmüştür. Gücünü milletten almayan bir grubun, hükümeti düşürme çabası her zaman sonuçsuz kalacaktır. Ordu ve güvenlik güçleri dayanışmasının en güzel örneğini gösteren halkımızı milletin iradesine sahip çıktığı için bir kez daha tebrik ediyorum. Meydanlardaki demokrasi nöbetimizin aksatılmadan kararlılıkla devam edileceğinin bilinmesini istiyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@