Her Çarşamba yeni bölümleri ile ekrana gelen ve büyük bir ilgiyle izlenen Sadakatsiz, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da büyük ilgi görüyor. 2’inci sezonu ile ekranda olan dizi dünyada 65 ülkede yayınlanıyor.

Ali’nin geçirdiği kaza, Asya ve Volkan’ın birbirlerine kenetlenmelerine neden olurken, Aras’ın daha önce görülmeyen bir tarafını ortaya çıkarır.

Kanal D’nin, her Çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a, Melis Sezen ve Berkay Ateş’ in eşlik ettiği dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünün konusu şöyle;

Ali’nin geçirdiği kaza, Asya ve Volkan’ın birbirlerine kenetlenmelerine neden olurken, Aras’ın daha önce görülmeyen bir tarafını ortaya çıkarır. Volkan’ın Asya’nın hayatını kontrol etmek için yaptığı hamle büyük bir engele takılırken, yangından kurtulan kişinin ortaya çıkışı tüm dengeleri değiştirecek bir sır perdesini aralar. Kaza sonrası Ali ve İpek’in bağlarının giderek kuvvetlenmesi yeni bir belanın habercisi midir?

SADAKATSİZ SON BÖLÜM CANLI VE TEKRARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kanal D’nin, her Çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da büyük ilgi görüyor.

Medyapım ve Mednova imzalı dizinin 2. sezonu 65 ülkede yayınlanıyor.

Gözden kaçırmayın

Parmak İzi Teşhis Sisteminin Ortak Kullanımıyla 196 Bin 852 Olayın Faili Tespit Edildi Parmak İzi Teşhis Sisteminin Ortak Kullanımıyla 196 Bin 852 Olayın Faili Tespit Edildi

Sadakatsiz, birinci sezonunda yakaladığı başarısını ikinci sezonunda da katlayarak sürdürüyor. Yurt dışında da büyük ilgi gören dizi, dünyada 65 ülkeye, Latin Amerika’ da ise 7 ülkeye satıldı.  Meksika dışında Bolivya, Şili, Kosta Rika, Ekvator, El Salvador, Honduras ve Paraguay’da yayın yapan tv kanallarına satılan dizi, ayrıca HBO Max Latin Amerika’da da yayınlanıyor.

Sadakatsiz, reyting başarısının yanı sıra gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile sosyal medyada da trend olmaya ve tartışılmaya devam ediyor. İspanya’da tarihi bir rekora imza atarak, haftalardır prime time’da birinciliğini koruyan dizi; En İyi Yabancı Drama, En İyi Yabancı Aktör ve Aktris dallarında “PRODU” ödüllerine de aday gösterildi.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği,  yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı,  Sadakatsiz’in kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş’ in yanı sıra Burak Sergen, Özge Özder,  Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar,  Mutlunur Lafçı,  Doğan Can Sarıkaya, Dora Dalgıç  yer alıyor.