AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı 31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına yoğun tempo ile devam ediyor.

Vatandaşlardan teveccüh gören AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı H. Rasim Uzer Camii'nde kıldığı öğle namazı sonrasında Avanos kavşağında yer alan Millet Kıraathanesi'ni ziyaret etti. Burada gençlerle ve vatandaşlarla sohbet eden Arı ardından Ürgüp yolunda bulunan iş yerlerini tek tek ziyaret etti. Rasim Arı'ya gören esnaflar yaşamış oldukları sıkıntıları dile getirirken sorunların çözümü konusunda söz aldılar. Esnaflar, “Sizi yakından takip ediyoruz ve destekliyoruz. Bugüne kadar çözülemeyen sıkıntılarımızın sizin döneminizde çözüleceğine inanıyoruz" şeklinde konuştu.
Arı akşam programında ev ziyaretleri gerçekleştirirken vatandaşlarla evlerinde sohbet etti çay muhabbetlerine ortak oldu.
Arı ev ziyaretlerinin ardından Seher Atıcılık ve Avcılık Spor Derneği'nde atıcılarla bir araya gelirken onların sorun ve taleplerini dinledi ve çeşitli notlar aldı.

Gözden kaçırmayın

Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı: Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı: