Nebati: "Allah, AK Parti’yi Bu Ülkenin Başından Eksik Etmesin"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati’nin, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinden start verdiği seçim gezilerinde, sevgi gösterileri izdihama neden oldu.Seçim gezilerine Ceylanpınar’da başlayan...

Nebati: "Allah, AK Parti’yi Bu Ülkenin Başından Eksik Etmesin"
banner230
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati’nin, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinden start verdiği seçim gezilerinde, sevgi gösterileri izdihama neden oldu.
Seçim gezilerine Ceylanpınar’da başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, ilçe girişinde yüzlerce kişi tarafından karşılandı. Otobüsün etrafını saran vatandaşlar izdihama neden oldu. Nebati ile yanında bulunan milletvekilleri, milletvekili adayları ve belediye başkanları ezilme tehlikesi yaşadı. Omuzlara alınan Nebati için 8 koç kesildi. Güçlükle seçim otobüsüne binen heyet, ilçe merkezinde de coşkuyla karşılandı. Kent merkezi boyunca seyir eden seçim otobüsüne önde yayalar arkada araçlar eşlik etti.
AK Parti İlçe Teşkilatı önünde vatandaşlara hitap eden Nureddin Nebati, seçim ortamında provokasyonlara karşı dikkatli olunmasını isteyerek “Birileri provokasyon yapabilir. Birileri kardeşliğimize silah sıkabilir. Birileri Kürt, Arap kardeşlerimizi görmezlikten gelebilir. Birileri Müslüman kardeşlerimizi görmezlikten gelebilir. Ama biz Rabia’yız, Basra’yız, Kahire’yiz, Urfa’yız, Şırnak’ız, Hakkari’yiz. Biz ayrılmayız. Hep beraber Türkiye’yiz” dedi.
DUA ETTİ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, konuşmasının son bölümünde şöyle dua etti: “Allah, Müslümanların duasını, iyi insanların duasını kabul etsin. Bu milletle uğraşanların, bu milletin önüne engel koyanların, bu milleti engellemek için uluslararası ihale şebekeler ile işbirliği yapanlara karşı bize güç, takat, kardeşlik, güzel birliktelik sağlasın. Allah hepimizin yolunu açık eylesin. Allah, AK Parti’yi, samimi kadrolarını bu ülkenin başından eksik etmesin. 12-0 yaparak, inşallah davul zurnalarla halay çekeceğimiz günü iple çekiyorum.”
Şanlıurfa’da hedefin 12 milletvekilliğinin tamamını AK Parti’ye kazandırmak olduğunu kaydeden Nebati, tüm partilileri ve vatandaşları AK Parti için çalışmaya davet etti. Nebati, milletvekilleri, belediye başkanları ve bölge muhtarları ile toplantı yaparak, sorunlarını dinledi. Nureddin Nebati ilçedeki programını esnaf gezisiyle sürdürdü.
YORUM EKLE