Başbakan Yardımcısı Canikli’den Başkan Aksu’ya Ziyaret

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti.Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi çiçeklerle karşılayıp, makamına kadar eşlik etti. Başkan...

Başbakan Yardımcısı Canikli’den Başkan Aksu’ya Ziyaret
banner230
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti.
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi çiçeklerle karşılayıp, makamına kadar eşlik etti. Başkan Aksu, Canikli’nin Türkiye ve Giresun açısından çok önemli bir makamda bulunduğuna dikkat çekerek, “Bu önemli ve yetkili makamda ülkemiz ve Giresun için önemli hizmetlere imza atacağınıza inanıyorum. Başarı dileklerimi ifade ediyorum. Giresun’un ihtiyacı olan hizmetleri getirmenizi bekliyorum. Çevre yolu, Şebinkarahisar yolu gibi projelerimiz var. Belediye olarak ilimize yapılacak her yatırımı destekleyeceğiz. Özellikle istihdam sağlayan yatırımlara ihtiyacımız var. Giresun için birlikte hizmet üretmeliyiz” dedi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli de, bulunduğu makamın Giresun’a tevdi edildiğini belirterek, “14 yıldır hayal gibi görülen projeleri hayata geçirdik. Birçoğu da yapım aşamasında. Eğribel Tüneli bir yılı biraz geçti, çok iyi ilerliyor. Bu projenin 1 milyar liranın üzerinde maliyeti var. Çevre yolu 39 kilometre uzunluğunda olacak ve projesi hazırlandı. İhale için tarih alınacak duruma geldi. Bunlar çok büyük projeler. Giresun istediği hizmeti almıştır. Bundan sonra da alacaktır” ifadelerini kullandı.
Aksu, Başbakan Yardımcısı Canikli’ye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, günün anısına özel yapım gümüş çotanak albümü hediye etti. Başbakan Yardımcısı Canikli, belediye anı defterine ziyareti ile ilgili düşüncelerini yazdı. Canikli, kendisine Giresun’la ilgili gelen tüm talepleri değerlendireceğini, hizmet etmek için bu makamlarda olduklarını söyledi.
YORUM EKLE