Başbakan Davutoğlu, Çalışmalarını Başbakanlık Resmi Konutu’nda Sürdürüyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 genel seçimleri için milletvekili adaylarını yarın Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantıyla tanıtacak. Davutoğlu, AK Parti’nin ’İkinci Atılım Dönemi’ olarak adlandırılan yeni döneme...

Başbakan Davutoğlu, Çalışmalarını Başbakanlık Resmi Konutu’nda Sürdürüyor
banner230
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 genel seçimleri için milletvekili adaylarını yarın Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantıyla tanıtacak. Davutoğlu, AK Parti’nin ’İkinci Atılım Dönemi’ olarak adlandırılan yeni döneme ilişkin hedeflerin olacağı seçim beyannamesine son rötuşlarını veriyor.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, yarın Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ’2015 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’ için çalışmalarını Başbakanlık Resmi Konutu’nda sürdürüyor. Milletvekili adaylarını tanıtmasının ardından ’Başkanlık Sistemi’ başta olmak üzere bir bölümünü kendisinin kaleme aldığı seçim beyannamesini açıklayacak olan Davutoğlu, bugün de aday tanıtımı ve seçim beyannamesi için koordinasyon çalışması yapıyor. Seçim beyannamesinde en çok merak edilen iki başlık yeni anayasa ve başkanlık sistemi. Gün boyu Başbakanlık Resmi Konutu’nda çalışacak olan Davutoğlu’nun seçim beyannamesi üzerindeki çalışmalarını tamamlanmasının ardından akşam saatlerinde beyannamenin matbaaya gitmesi bekleniyor.
YORUM EKLE