Ayvalıklı DSP’li Milletvekili Adayları Çalışmalarına Devam Ediyor

Demokratik Sol Parti (DSP) Balıkesir milletvekili adayları ilen Ayvalıklı adayları Hasan Atmaca ve Okan Ünalır seçim çalışmalarını sürdürüyor.Hasan Atmaca ve Okan Ünalır, ilçedeki basın kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerde, DSP’nin...

Ayvalıklı DSP’li Milletvekili Adayları Çalışmalarına Devam Ediyor
banner230
Demokratik Sol Parti (DSP) Balıkesir milletvekili adayları ilen Ayvalıklı adayları Hasan Atmaca ve Okan Ünalır seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Hasan Atmaca ve Okan Ünalır, ilçedeki basın kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerde, DSP’nin seçim beyannamesini anlattı. Atmaca, “Demokratik Sol Parti halkın içinden gelen ve halkı temsil etmeye sahip bir partidir. Biz DSP olarak seçime en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Adaylarımız gerçek emekçi ve gerçek halk bireyleridir. Böyle zorlu bir dönemde DSP olarak vekillik yarışına girmek hepimiz için oldukça meşakkatli bir yol. Ama biz çıktığımız partililerimizle beraber yürüdüğümüz bu yolda sonuna kadar mücadelemizi sürdürecek ve 7 Haziran’da partimizin başarısı için canla başla çalışacağız. Yolumuz uzun ama biz çaresini biliyoruz. Halkın içinden gelen bir partiyiz ve halkı temsil etmeye sahip bir partiyiz. İktidar olmuş bir partiyiz. Rahmetli kurucumuz Bülent Ecevit’in yaktığı aydınlık meşaleyle yolumuza devam edeceğiz” dedi.
ÜNALIR, “HİÇBİR ŞEYİMİZ YOKSA SESİMİZ VE EMEĞİMİZ VAR”
Önümüzdeki genel seçimlerde DSP’nin Balıkesir’de 8. sıra Milletvekili Adayı Okan Ünalır ise, “DSP ülkenin güvencesidir. Ülkede kaygıların olması son derece anlaşılır. 2015 seçimlerinin öneminin herkes farkında. Partinizi kapatın anlayışına ne Genel Başkanımız Masum Türker’in ne de bizim gücümüz yetmez. Ecevit öyle bir parti kurmuş ki kapatılamaz” diye konuştu.
YORUM EKLE