AK Parti’nin Seçim Şarkıları İlk Kez Dinletildi

AK Parti’nin 7. Haziran Genel Seçimleri için hazırlanan şarkıları, milletvekili aday tanıtım toplantısında vatandaşlara ilk kez dinletildi. Seçim şarkıları Erhan Güleryüz, Uğur Işılak, Volkan Arslan, Alper Kış ve Özhan Eren tarafından...

AK Parti’nin Seçim Şarkıları İlk Kez Dinletildi
banner230
AK Parti’nin 7. Haziran Genel Seçimleri için hazırlanan şarkıları, milletvekili aday tanıtım toplantısında vatandaşlara ilk kez dinletildi. Seçim şarkıları Erhan Güleryüz, Uğur Işılak, Volkan Arslan, Alper Kış ve Özhan Eren tarafından hazırlandı.
AK Parti, bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda 7 Haziran genel seçimleri için milletvekili adaylarını tanıttı. AK Parti’nin seçim şarkıları da burada düzenlenen toplantıda ilk kez vatandaşlara tanıtıldı. AK Parti’nin seçim şarkılarını, Erhan Güleryüz, Uğur Işılak, Volkan Arslan, Alper Kış ve Özhan Eren hazırladı. Erhan Güleryüz ’Bize Her Yer Türkiye’, Uğur Işılak ’Söyle Var Mısın’ ve ’Selam Olsun’, Volkan Arslan ’Aşk ile Sevda ile’, Alper Kış ’Ak Türkiye (Yeni Türkiye)’ Özhan Eren ve Erhan Güleryüz ’Yakın Şarkıları’ şarkılarını AK Parti için hazırlayan isimlerden oldu.
YORUM EKLE