AK Parti Nizip’e Çıkartma Yaptı

AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ahmet Uzer, Gaziantep’in Nizip ilçesini ziyaret etti.Nizip Ticaret Odası’nı ziyaret eden AK Parti heyeti, oda...

Politika 27.10.2015, 23:07
AK Parti Nizip’e Çıkartma Yaptı
banner230
AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ahmet Uzer, Gaziantep’in Nizip ilçesini ziyaret etti.
Nizip Ticaret Odası’nı ziyaret eden AK Parti heyeti, oda üyeleriyle bir araya geldi. AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ahmet Uzer, Suriyelilerin durumuna değinerek, “Nizip’i çok seviyoruz. Çünkü Gaziantep’i Gaziantep yapan bütün önemli özelliklerini Nizip ilçesinde görüyoruz. Gaziantep çalışkandır, Nizip’te çalışkandır. Özellikle son 3 yılda Nizip bir Ensarlar şehri oldu. Biz Suriyelilere Allah’a şükürler olsun ki Ensar olduk. Tabi bunun parasal karşılığı hiçbir zaman hesap edilmez. Bazıları bu parasal hesapları yaparak hükümetimiz aleyhine kullanıyor. Bu yolda harcanan para varsa Allah bize başka yerden kat ve katını verecektir, veriyor” dedi.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, “Siz bizim göz bebeğimizsiniz. Bu şehrin kalkınma gücüsünüz. Her zaman Nizip’te ekonomik kalkınmada, barışta hepinizin büyük katkısı var” şeklinde konuştu.
AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidara geleceğini söyleyen AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül de, “7 Haziran seçimlerinde bütün partiler AK Parti gitsin üzerine kampanyalarını yaparken, şimdi o partilerin tamamı eyvah AK Parti gitti ama huzur da gitti, istikrar gitti. Demek ki huzurun da, istikrarın da teminatı AK Partiymiş diye şu anda 1 Kasım’da destek vereceklerini söylüyorlar. 1 Kasım seçimlerinden sonra Türkiye’de hem yargısal reformlar, hem ekonomik reformlarımızı yapacağız. Ve bu anlamda her türlü adımlarımızı atarak Türkiye’de reformları sürdüren, değişimi sürdüren, özgürlüklerin önünü daha da açarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
AK Parti heyeti, daha sonra Nizip Spor Salonu’na geçerek başarılı sporcuların gösterisini izledi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
16°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:29
Güneş 06:51
Öğle 12:31
İkindi 15:31
Akşam 18:01
Yatsı 19:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@