Fatsa’da Yıl Sonu Müdürler Kurulu

Ordu’nun Fatsa ilçesinde 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Milli...

Fatsa’da Yıl Sonu Müdürler Kurulu
banner230
Ordu’nun Fatsa ilçesinde 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vahit Bölek, Ramazan Akyol, Ramazan Töngel ile okul ve kurum müdürleri katıldı.
Toplantıda, 2015-2016 eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, "2015-2016 eğitim-öğretim yılının başarıyla tamamlanmasında gösterdikleri özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı toplantıya katılan okul müdürlerine teşekkür etti. Cinoğlu, okulların yaz dönemindeki çalışmalarla yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanacağını belirterek bu konuda gerekli özenin gösterilmesinin gerekliğini vurguladı.
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
YORUM EKLE