Günümüzde bir yerden başka bir yere seyahat etmek ve uygun fiyatlı bilet bulmak için otogarlara gitme zorunluluğu yoktur.

Bunun için internet üzerinden alım yapılabilecek ve kapsamlı hizmet sunan pek çok internet sitesi mevcuttur. Bu siteler arasında 1999 yılından beri etkin ve pratik bir şekilde hizmet sunmaya çalışan ve yolcuları otogara gitme külfetinden kurtaran neredennereye.com, her geçen gün artan firma sayısı ve genişleyen ulaşım ağı seçenekleri ile online otobüs bileti konusunda müşterilerinin imdadına pratik bir şekilde yetişmeye devam ediyor.

Tek bir sistem üzerinden kolayca alınabilen otobüs bileti sayesinde, müşterilerin hiçbir şekilde kendilerini yormasına gerek kalmaz. Bağımsız bir ulaşım motoru konforunda işleyen sistem, seyahat planlarını kolaylaştırması bakımından da son derece önemli bir işlevi yerine getirir. Böylesine önemli bir işleve, tek bir site üzerinden ulaşılabilmesi ziyadesiyle takdire layık bir eylem olarak değerlendirilebilir.

PERKOTEK Kartlı Geçiş Sistemi PERKOTEK Kartlı Geçiş Sistemi

Neredennereye.com ile Online Otobüs Bileti Almak

Öncelikle site bünyesinden bilet almak isteyen kullanıcılar, son derece basit bir şekilde yani 2 adımda, belirlemiş oldukları güzergahta sefer düzenleyen firmaların tümüne karşılaştırmalı olarak ulaşabilir. Yapılacak olan seyahat için uygun sefer aranırken , Pamukkale Turizm gibi ulusal firmaların yanında yerel firmalarında bulunduğu 280’den fazla otobüs firmasının sefer ve fiyatları karşılaştırmalı olarak ekranda görüntülenir. Ayrıca site içerisinde yapılacak olan tüm işlemler için 3D secure güvenlik işlemleri, kullanıcıyı tam anlamıyla korur.

Kullanıcıların kolayca istediklerini bulabilmesi ve vakit kaybetmeksizin biletlerini alabilmeleri için organize edilmiş olan sitede; öncelikle kullanıcı nereden nereye gideceğini, bu yolculuğun hangi tarihte gerçekleşeceğini ve yolculuk yapacak kişi sayısını ilgili sekmelerden seçer. Ardından söz konusu sekmelerin altında bulunan “Ucuz Bilet Bul” düğmesine tıklanır. Tıklama işlemi gerçekleştikten sonra, kullanıcının seçtiği tarihteki ve güzergahtaki firmaların planladığı tüm seyahatler, ekrana yansır.

Ekrana yansıyan bu seyahatler; en ucuz, en hızlı, en erken ve en geç gibi filtreleme imkanı sayesinde daha fazla özelleştirilebilir. Böylece önceliklere yönelik bir seçim yapmak daha da kolaylaşır. Ardından hakkında karar kılınan seyahat için altta bulunan seç butonuna tıklanır ve sonrasında uygun koltuk seçimi yapılıp ödeme adımına geçilir. Satın alınan biletlerin ödemesi başarılı bir şekilde gerçekleştirilince işlem tamamlanmış olur. Böylelikle oturduğunuz yerden bilet alma kolaylığını fazlasıyla yaşamış olursunuz.

Neredennereye.com'dan Bilet Almanın Avantajları Nelerdir?

Neredennereye.com sitesi üzerinden otobüs bileti almanın çok sayıda avantajı bulunur. Bu avantajlar sayesinde, huzurlu ve güvenli yolculuk konusunda somut adımlar atılmış olur. Tüm yolculuk yapan kişilerin yararlanmak isteyeceği avantajları maddeler halinde şu şekilde sayabiliriz:

Belirlenen güzergah için yola çıkan tüm firmaların sitesine tek tek girmeye gerek kalmaz. Site üzerinden 280’den fazla firmanın sefer saatlerine rahatlıkla ve tek tıkla ulaşılabilir.

Uygun fiyatlı olan otobüs biletleri, çok kısa bir süre içerisinde ve kullanışlı bir biçimde ekrana gelir. Biletler, sitede yer alan filtreleme imkanı sayesinde kolaylıkla kategorize edilebilir.

Büyük şehirlerdeki seçeneklerinden ve küçük ilçelerdeki otobüs terminallerine kadar birçok ulaşım noktası seçeneği bulunur.

Online bilet alışverişleri, 3D secure güvenlik önlemleri sayesinde daha da güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Bilet alanların, güvenliklerine yönelik herhangi bir konu akıllarına takılmaz.

Yapılacak olan seyahate ilişkin muhtemel sorunlara karşın, kolay iptal ve iade prosedürü uygulanır.

12 aya kadar taksit ile otobüs biletinizi alabilirsiniz.