Vali Aktaş, Ürgüp İlçesine Bağlı Köylerde İncelemelerine Devam Ediyor

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, ilçe ziyaretleri kapsamında, Ürgüp ilçesine bağlı köylerde incelemelerde bulunurken, sürdürülen çalışmalar ve yatırımlar ile vatandaşlarımızın istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı.

Nevşehir 09.05.2018, 12:15
Vali Aktaş, Ürgüp İlçesine Bağlı Köylerde İncelemelerine Devam Ediyor
banner230

Sırasıyla Ürgüp İlçesine bağlı Mazı, Ayvalı, Bahçeli, İbrahimpaşa, Aksalur, Ulaş, Çökek, Sofular, Karakaya ve Sarıhıdır köylerine ziyarette bulunan Vali Aktaş, yöre halkı tarafından ilgiyle karşılandı.

Vali Aktaş’a ziyaretlerinde Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, İl Encümen Üyeleri Aynur Asiltürk ile Abdullah Çalışkan ve ilgili köy muhtarları eşlik etti.

Köy ziyaretleri kapsamında Vali Aktaş, köylerde devam eden yatırımları yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Yöre halkıyla da bir araya gelerek onlarla sohbet edip, istek ve taleplerini dinledi.

Yöre halkıyla görüşen Vali İlhami Aktaş; “Halkımızın bize ileteceği istek, talep ve önerisi bizim için önemlidir. Bu anlamda da vatandaşlarımızın bizlere ilettiği istek ve taleplerin takipçisi olacağımı ifade ediyorum. Aynı zamanda her daim halkımızın yanında olduğumu, gönlümüzün ve kapılarımızın her zaman kendilerine açık olduğunu belirtmek isterim” dedi.

İlgili köy muhtarları ve vatandaşlar ise Vali Aktaş’ın ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@