Vali Aktaş, Fedakar Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş; ilimizin huzuru ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan kamu görevlilerini, çalıştıkları yerde ziyaret ederek, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Nevşehir 24.05.2020, 18:32
Vali Aktaş, Fedakar Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

Vali Aktaş, ziyaretlerine ilk olarak; Terminal Kavşağı Polis Uygulama Noktasını, akabinde de; 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ve Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret etti.  

Polis Uygulama Noktası, 112 Acil Çağrı Merkezi ve Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaretlerinde yetkililerden bilgiler alan Vali İlhami Aktaş, buralarda görevli polis memurları, trafik asayiş ekipleri, 112 Acil Çağrı Merkezi personeli ve Devlet Hastanesi Acil Servisi Sağlık personellerinin Ramazan Bayramlarını kutladı ve görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi. 

Görevli polis memurları, trafik asayiş ekipleri, 112 Acil Çağrı Merkezi ve sağlık personelleri ise, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde yapılan ziyaretten çok memnun olduklarını belirterek, Vali İlhami Aktaş’a teşekkürlerini ilettiler. 

banner230
Yorumlar (1)
Yaşar Kepenek 1 yıl önce
Sayın valimiz öyle yada böyle dışarı çıkıyor biz neden eve hapis kalıyoruz başta bu mertebedeki insanların bizlere örnek olması lazım evde kalmakla yada bu haberleri yayınlamamak lazım bizleri evde durdurmak için benim gibi böyle düşününen onlarca kişi vardır lütfen şu günlerde biraz daha dikkatli olalım evde kalalım hayat güzel olsun SAYIN VALİMİZDEN VE DİĞER MERTEBEDEKİ BÜYÜKLERİMİZDEN BEKLENTİLERİMİZ BUNLAR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@