Vakıflar Bölge Müdürlüğü Yöneticilerinden Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir başkanlığındaki yöneticiler, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i ziyaret ederek görevinde başarılar temennisinde bulundular.

Nevşehir 11.05.2018, 11:39
Vakıflar Bölge Müdürlüğü Yöneticilerinden Hayırlı Olsun Ziyareti
banner230

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir ve Şube Müdürleri Seyfettin Yüksel, Hakkı Murat Taha Demirci, Mihriban Baş ve İlhan Zafer’den oluşan Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü yöneticileri, Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i makamında ziyaret ederek, görevinin başarılı olması temennisinde bulundular.

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir ve yöneticilerin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Seçen, teşekkürlerini iletti.

Seçen, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği halinde şehirdeki vakıf eserlerinin korunması ve geliştirilmesi yönünde ortak çalışmalar yürütme kararlılığı içerisinde olduklarını dile getirdi.

Kayseri Vakıflar Bölge Müdürü Murat Seçilir daha sonra Belediye Başkanı Atilla Seçen’ e Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün çeşitli kültürel yayınlarından oluşan bir seti takdim etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@