Ünver, “Cumhuriyet Değerleri Bizlere Yol Göstermeye Devam Edecek”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ;“Cumhuriyet Değerleri Bizlere Yol Göstermeye Devam Edecek” Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Türk milletinin en iyi idare sistemi olan Cumhuriyet ile, her geçen günden daha güçlü hale geldiğini belirterek “ Büyük Türk Milleti olarak Cumhuriyetin bize kazandırdığı değerlerle büyük bir azim ve kararlılık içerisinde, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği müreffeh Avrupa toplumlarını bile geçme yolunda emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmektedir” dedi.

Ünver, “Cumhuriyet Değerleri Bizlere Yol Göstermeye Devam Edecek”
banner230

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Türk milletinin en iyi idare sistemi olan Cumhuriyet ile, her geçen günden daha güçlü hale geldiğini belirterek “ Büyük Türk Milleti olarak Cumhuriyetin  bize kazandırdığı değerlerle büyük bir azim ve kararlılık içerisinde,  ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği müreffeh Avrupa toplumlarını bile geçme yolunda emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmektedir” dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyetimizin kuruluşunun   92. yıldönümü nedeniyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ünver mesajında, Cumhuriyetin temel dinamiği olan egemenliğin kayıtsız ve şartsız kendinde olan büyük Türk Milleti’nin,  birlik ve beraberlik içerisinde son yıllarda büyük bir gelişme ve kalkınma süreci yaşadığını  belirtti.

Ünver mesajında daha sonra şu görüşlere yer verdi: “ Demokratik, Hukuk Laik  ve Sosyal devlet sorumluluğu içerisinde özellikle son yıllarda birbiri ardına gerçekleştirilen  büyük atılımlarla dünyada varlığını hissettiren büyük Türk Milleti, Cumhuriyet’in kazandırdığı temel değerler ışığında bundan sonra da  büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en önemli hedef olarak gösterdiği müreffeh Avrupa toplumlarını bile geçme konusunda  kararlılığını yitirmeden  bu yönde  azimle yürüyüşünü devam ettirecektir.”

 

 

YORUM EKLE