Uçhisar Ölüm Kavşağı hakkında Gizligider'den açıklama

Son günlerde arka arkaya gerçekleşen kazalar nedeniyle kamuoyunda Ölüm kavşağı olarak adlandırılan Uçhisar kavşağı ile ilgili AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider bir açıklamada bulundu. İşte o açıklamalar

Nevşehir 04.05.2018, 12:43 04.05.2018, 12:49
Uçhisar Ölüm Kavşağı hakkında Gizligider'den açıklama
banner230

Nevşehir Ürgüp yolu üzerinde bulunan ve şehrimizde son dönemde Ölüm Kavşağı olarak adlandırılan Uçhisar kavşağında yaşanan trafik kazalarına önlem amacıyla bir düzenleme yapıyoruz. Her gün binlerce aracın geçiş yaptığı yolda yaşanan kazalarda yaralanan ve hayatını kaybeden vatandaşlarımız olmuş, binlerce liralık maddi hasar yaşanmıştı. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ile yaptığımız istişareler ve incelemeler sonucunda özellikle Uçhisar istikametinden Nevşehir’e giden araçların ana yola bağlandığı bölümde bazı düzenlemeler yaparak trafik kazalarının önlenmesini hedefliyoruz. Bu bağlamda Uçhisar yolundan kavşağa girmeden önce Hız Kesici bariyerler yapılacak, Nevşehir’e bağlanan bölümde genişleme yapılarak görüş mesafesi arttırılacak.

En yakın zamanda kavşakta yapılacak bu düzenlemelerle yaşanan kazaların önüne geçileceğine inanıyor, tüm hemşehrilerimize güvenli yolculuklar diliyorum.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@