Ruhsat ve proje hazır, 2 firma ile görüşmeler sürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı tarafından yaptırılacak olan otel inşaatı için geriye sayım sürüyor.

Ruhsat ve proje hazır, 2 firma ile görüşmeler sürüyor
banner230

Köprübaşındaki birlik binasının hemen yanında inşa edilmesi planlanan otel için tüm yasal işlemlerin tamamlandığını kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, en kısa zamanda inşaat çalışmalarının başlatılacağını söyledi.

Nevşehir il merkezinde Türkiye genelinden odaların, federasyon ve konfederasyonların bölgeye gelen misafirlerinin ağırlanması, esnaf ve sanatkarın konaklama imkanı elde etmesi açısından da büyük önem taşıdığına dikkat çeken Birlik Başkanı İsmail Ördü, yatırımın en kısa zamanda tamamlanması için de gayret sarf edeceklerinin altını çizdi.

Ördü, “Projeyle ilgili ruhsatımız ve projemiz hazır. Projemizde alttaki dükkanla ilgili 2 firma bize başvurdu. Onlarla görüşmelerimiz sürüyor. Buradan bir kez daha duyurmak isteriz ki bu işyeri ile ilgilenen başka firmalarda olursa onlarla da görüşebiliriz. En kısa zamanda temel atma aşamasına geleceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)

YORUM EKLE