Özdemir, “7 Haziran’da Duygusal Düşünen Seçmenin Bu Kez Mantıklı Oy Kullanacağını Düşünüyorum”

Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Nevşehir Milli İrade Platformu Dönem Başkanı Mustafa Özdemir, 7 Haziran seçimlerinde duygusal hareket eden seçmenin 1 Kasım seçimlerinde daha mantıklı oy kullanacağına inandığını belirtti.

Özdemir, “7 Haziran’da Duygusal Düşünen Seçmenin Bu Kez Mantıklı Oy Kullanacağını Düşünüyorum”
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Nevşehir Milli İrade Platformu Dönem Başkanı Mustafa Özdemir, 7 Haziran seçimlerinde duygusal hareket eden seçmenin 1 Kasım seçimlerinde daha mantıklı oy kullanacağına inandığını belirtti.

Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un konuğu olan Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Nevşehir Milli İrade Platformu Dönem Başkanı Özdemir, “ 7 Haziran seçimlerinde duygusal olarak sandığa gidip oy kullanan seçmenlerin 1 Kasım seçimlerinde daha mantıklı oy kullanacaklarını düşünüyorum. Çünkü milletimiz genelde yanlış üzerine ittifak etmiyor. Bu konuda milletimizin ferasetine güveniyorum. Bundan önceki seçimlerde de Milletimizin kararının son derece isabetli olduğunu görüyoruz. Son iki yılda dört seçim yapıldı. Artık Vatandaşımız seçimlerden yoruldu. Demokrasi bir kültürdür. Koalisyon hükümetleri sadece ülkemiz için değil dünyanın tüm ülkeleri için sıkıntı. Ülkemizde de hiçbir koalisyon hükümetleri ülkenin önemli sorunlarını çözemedi. Menderes döneminde, Özal döneminde ve AK Parti döneminde ülkenin önemli sorunlarına çözüm üretebildiğini görüyoruz. Eski Türk filmlerini hatırlarsanız yağ kuyruğu, tüp kuyruğu. Allah Ülkemizi yeniden o günlere döndürmesin inşallah” diye konuştu.

YORUM EKLE