NTSO Ve Ahika İşbirliğinde Eğitimler Başlıyor

Sürekli iş birliği içerisinde bulunan iki kurum olan Nevşehir TSO ve Ahiler Kalkınma Ajansı yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor.

NTSO Ve Ahika İşbirliğinde Eğitimler Başlıyor
banner230

İlimiz ticaret kapasitesini artırmaya, imalatçılarını inovasyonun önemi hakkında bilinçlendirmeyi amaçlayan eğitimler 9-10 Kasım tarihlerinde E-Ticaret ile başlayacak.

Eğitimler hakkında açıklama yapan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif PARMAKSIZ , “ İlimiz ticaretini bir adım ileriye götürmek Oda olarak en önemli misyonlarımızdan, Ahiler Kalkınma Ajansı ile birlikte yapacağımız eğitimler de bu amaçla düzenlendi. Sürekli söylediğimiz bir söz var, Dün dünde kaldı cancağızım artık yeni şeyler söylemek lazım, bunu da üyelerimiz kendilerini geliştirerek yapabilir. Yerinde saymayan yeniliği bulan biz olmalıyız, gelişmenin ilerlemenin anahtarı bu.

Bütün üyelerimizin bu eğitimlere katılmalarını, en azından bir çalışanını bu eğitimlere göndermesini rica ediyorum. Bu sayede ilerleyebilir çağın gerisinde kalmayız.” Diyerek bütün üyelerini hatta konulara ilgi duyan herkesi eğitimlere davet etti.

Ahiler Kalkınma Ajansının yeni hizmet binasında olacak ve tamamen ücretsiz olan eğitimlere katılmak için 214 36 66 numaralı telefondan ya da www.ahika.gov.tr internet sitesinden kayıt yaptırmak yeterli.

Eğitim programı ise şu şekilde gerçekleşecek;

E-Ticaret

09-10 Kasım 2017 Saat _10:00

Kurumsallaşma ve Markalaşma

23-24 Kasım 2017 Saat _10:00

KOBİ’ler için İnovasyon

07-08 Aralık 2017 Saat_ 10:00

YORUM EKLE