NEVÜ Rektörü Bağlı, Güvenlik Personeli ve Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, üniversitede görev yapan güvenlik personeli ve aileleri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Nevşehir 20.01.2019, 13:52
NEVÜ Rektörü Bağlı, Güvenlik Personeli ve Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

NEVÜ Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve eşi Sevda Bağlı, Genel Sekreter Nihat Çavuşoğlu, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Fatih Mehmet Sürmeli, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkan Ümit Eğribaş, güvenlik personeli, eşleri ve çocukları katıldı.

Kahvaltıyı düzenleyen yönetim ekibine teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, bu tür etkinliklerin yönetim ile çalışanlar arasında sıcak aile ortamının sağlanması ve ikili ilişki bağlamında ise verimli çalışmalara öncülük etmesinden dolayı önemsediklerini belirtti. Bağlı, “Bizler gerek yönetim, gerekse bütün çalışan personel ve öğrenciler ile birlikte büyük bir aileyiz. Bu ailenin başta huzur ve güvenliği birçok şeyden önce gelmekte. Bugüne kadar bu huzur ve güvenliği en iyi şekilde sağlayan siz değerli güvenlik personeli arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerin, sahip olduğunuz disiplin ve ahlaki anlayış çerçevesinde çalışmalarınızı azimle sürdürmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Bağlı daha sonra güvenlik personeli ve aileleriyle bir araya gelerek, kendileriyle sohbet etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@