Nevşehir’de Terzioğlu faktörü

Nevşehir’de şuana kadar dört parti adayını açıklamış ve sahada dört aday yarışıyor, AK partinin iktidar gücünü kullanması ve sahaya erken inmesi başta büyük yankılar uyandırmasına rağmen adayların netleşmesi sonucu bu tablo gün geçtikçe değişmeye devam ediyor.

Nevşehir 13.02.2019, 14:35 13.02.2019, 14:36
Nevşehir’de Terzioğlu faktörü

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz genel seçimde ittifak ile seçime giren saadet partisi bu seçimde ittifaklara kapı kapatması seçmen bazında saadet partisini yeniden bir seçenek olarak öne çıkardı. Nevşehir özelinde konu ele alındığında halk arasında şu söylem sıkça dillendirilmeye başlandı; “Adaylar içinde en kaliteli aday saadet Partisinindir ama belediyeyi alabilecek mi, onu bilemiyoruz”

SP adayı Dr. Fatih Terzioğlu bir çok kesimle görüşmeler halinde ve çok farklı kesimlerden oy desteği almanın peşinde. AK parti ve MHP nin karşılıklı adaylarını çekme ihtimalinin konuşulduğu bu günlerde Nevşehir için oluşacak bir gelişme bütün dengeleri altüst etmeye yeterli olacak. Bu durumda Nevşehir de Cumhur ittifakı adayı ile Saadet partisinin Adayı Terzioğlu arasında kıran kırana bir mücadeleye gebe olacağa benziyor.  

Yorumlar (1)
Ahmet erdem 3 yıl önce
Bu adamı iyi tanırım.Diyalizde doktordu ben hastasıydım bir soruya beni azarladı.Bu adam Nevşehir’e başkan olmaz çünkü yüzünde sahte tebessüm var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@