Nevşehir’de Hafta Sonu Arabalı Sinema Keyfi

Nevşehir Belediyesi tarafından koronavirüs önlemleri nedeniyle sinemaya gidemeyen Nevşehirliler için açık havada arabalı sinema etkinliği düzenlenecek. Hafta sonu gerçekleştirilecek etkinlik sırasında vatandaşlar araçlarından inmeden Türk sinemasının son dönemde en beğenilen filmlerini izleme fırsatı bulacak

Nevşehir 16.05.2020, 02:58
Nevşehir’de Hafta Sonu Arabalı Sinema Keyfi

Nevşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sinemeya gidemeyen Nevşehirliler için hafta sonu akşamları açık havada arabalı sinema etkinliği düzenleyecek.

Bektik Mahallesi’ndeki Tır Garajında, 16 Mayıs Cumartesi ve 17 Mayıs Pazar akşamları saat 21.30’da başlayacak olan etkinlikte sinemaseverler arabalarından inmeden güvenli bir şekilde sinema keyfi yaşayacak.

16 Mayıs Cumartesi akşamı “Müslüm” ve 17 Mayıs Pazar akşamı “Türk İşi Dondurma” filmlerinin gösterileceği etkinlik sırasında ayrıca vatandaşlara Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunulacak.

banner230
Yorumlar (1)
Genç delikanlının annesi 1 yıl önce
Dünya çapında herkesin en büyük gerçeği ölüm olmuşken, Ramazan'ı şerifin orucunu 24 gününü tertemiz evlerinde tutan bir gençliği açmış olduğunuz sinema ile günaha batırmakla ve yıllardır size verdiğim oylara yazık ettiniz Allah bize daha ne yapsın başımıza taş mı yağdırsın neden doğru yoldan ayrılmakta bu kadar ısrarcı davranıyoruz Ramazan hürmetine camilerden önce sinemayı akıl etmek gerçekten bulunmaz bir fikir di!!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@