Nevşehir’de birleştirilen bakanlıkların müdürleri kim olacak?

Yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle birlikte bazı bakanlıklar birleştirilmiş durumda. Önümüzdeki günlerde birleştirilen bakanlıkların il müdürlüklerinde de değişimler yaşanacak.

Nevşehir 10.07.2018, 13:13
Nevşehir’de birleştirilen bakanlıkların müdürleri kim olacak?

Aile ve sosyal politikalar bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlıklarının birleştirilmesiyle Çalışma ve sosyal hizmetler ve aile bakanlığı oluşturuluyor. Bu durumda Nevşehir’de hali hazırda Aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü görevine bakan Hüseyin Şener ve SGK il müdürlüğüne bakan Erdin Polat’ın durumları önümüzdeki günlerde belirginlik kazanacak.

Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı ile ve orman ve su işleri bakanlığının birleştirilmesiyle tarım ve orman bakanlığı oluşturuldu. Gıda, tarım ve hayvancılık il müdürü Okan Yılmaz ile Orman işletme müdürü Aykut Satırlı’nın durumları da belirsizliğini koruyor.

Yeni sistemle birlikte bakanlıklardaki değişimin yanında geçtiğimiz günlerde bakanlık nezdinde yeni bir makama atanacağı belirtilen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in de durumunun önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Kaynak: Manşet Haber Ajansı (MHA)
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@