Nevşehir Ticaret Borsası, Gülşehir'de Borsa Üyelerini Ziyaret Etti

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve beraberindeki heyet Gülşehir ilçesinde bulunan Borsa Üyelerini ziyaret etti.

Nevşehir 03.12.2016, 11:40
Nevşehir Ticaret Borsası, Gülşehir'de Borsa Üyelerini Ziyaret Etti
banner230
Nevşehir Ticaret Borsası Üyelerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor. Bu kapsamda ziyaretlerini sürdüren Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Bıyıklı ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan Gülşehir ilçesinde bulunan Borsa Üyelerini ziyaret Etti.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, yaptığı açıklamada, 2016 yılsonu dolayısıyla, borsaya üye olan esnaf ve tüccarları ziyaret etmek amacıyla ilçe gezilerini başlattıklarını belirtti.

Borsa Başkanı Salaş; Bu kapsamda bugün de Gülşehir ilçemizde Borsa üyelerimizden Şahinler Un Fabrikası İşletme Sahibi Mustafa Kılıç'ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretimiz esnasında üyelerimizin sorunlarını dinleyerek istek ve önerilerini aldık. Her yılsonu itibariyle düzenli olarak yönetim kurulu ve meclis üyelerimizle birlikte borsamıza kayıtlı olan tüm üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu vesileyle, üyelerimizin sorunlarını dinliyor ve görüşlerini alıyoruz. Borsamızın yapmış olduğu çalışmalar hakkında üyelerimizi bilgilendiriyoruz" ifadelerini kullandı.

Salaş, Gülşehir ilçesi ziyaretine ilişkin yapmış olduğu değerlendirmesinde; Gülşehir’deki Borsa üyelerimizin sorunlarını dinleyerek istek ve önerilerini aldık. Ziyaret kapsamında, Borsamız üyelerinin sorunlarını dinliyor ve görüşlerini alıyoruz. Borsamızın yapmış olduğu çalışmalar hakkında üyelerimizi bilgilendiriyoruz" ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@