Nevşehir SMMMO´dan NTB´ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Serafettin Aslan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehir SMMMO´dan NTB´ye Hayırlı Olsun Ziyareti
banner230

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Serafettin Aslan, Başkan Yardımcısı Murat Çöloğlu ve Muhasip Üye Ömer Özcan Gömeç, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Havalı'da hazır bulundu.

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Serafettin Aslan, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş’a tekrardan başkan olarak seçilmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Salaş’a görevlerinde başarılar diledi.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Sala'ta,Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273