Nevşehir İHH yardım elini uzatmaya devam ediyor

Nevşehir İHH İnsani Yardım Derneği, şehrimizde yaşayan ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaya devam ediyor.

Nevşehir 16.04.2018, 13:24
Nevşehir İHH yardım elini uzatmaya devam ediyor
banner230

İHH Gönüllüleri, gece-gündüz, yaz-kış demeden Nevşehir’deki yoksul ve mağdurlara ihtiyaç duyduğu malzemeleri ulaştırıyor.

Hayırseverlerin bağışladığı, gıda kolisi, ev eşyası ve benzeri malzemeleri mazlumlara ulaştırmak amacıyla Nevşehir’de faaliyet sürdüren derneğimiz, kentin en faal yardım kuruluşu olmaya devam ediyor.

Hazırlanan gıda kolileri ve hayırseverlerin, evlerinde kullanmadığı malzemeleri haber vermesinin ardından Nevşehir İHH Nakil Aracı ile alınan eşyalar, il genelinde yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine yine İHH gönülleri tarafından ulaştırılıyor.

Nevşehir İHH, dünya genelinde birçok mazlum ve İslam coğrafyasına yaptığı yardımlarını, aynı şehirde, aynı havayı teneffüs ettiğimiz ihtiyaç sahiplerine de sunmaya devam ediyor.

Nevşehir’de binlerce fakir ve yoksul aileye düzenli olarak yardım götüren İHH ekipleri, öte yandan ihtiyaç sahibi yeni ailelerin tespiti için de çalışma yürütüyor.

Bugüne kadar Nevşehir’de yüzlerce evi tüm eşyalarıyla eksiksiz tertip ederek mazlumların hayır duasını almaya devam eden derneğimiz aracılığıyla yardıma muhtaç insanların hayır duası alınıyor.

Nevşehirli yetim çocuklara sponsor bularak, eğitim ve diğer ihtiyaçlarını karşılayan derneğimiz aracılığıyla siz de yardımda bulunmak isterseniz, 0535 932 7125 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@