Nevşehir Doğa Koleji NEVÜ Kütüphanesini Gezdi

Nevşehir Doğa Koleji ortaokul öğrencileri, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Merkez Kütüphanesi içerisinde hizmete sunulan İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Prof. Dr. Fuat Sezgin Köşesi açılış törenine ve akabinde düzenlenen kokteyle katıldılar.

Nevşehir 26.03.2019, 16:41
Nevşehir Doğa Koleji NEVÜ Kütüphanesini Gezdi
banner230

Her yıl mart ayının son pazartesi günü kutlanmaya başlanan Kütüphaneler Haftası'nın 55'incisi bu yıl 25 Mart 2019 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında okuma oranını yaygınlaştırmak temasıyla kutlanmaya başlandı.

Bu kapsamda Nevşehir Doğa Koleji Ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın daveti üzerine Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Merkez Kütüphanesi içerisinde İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Prof. Dr. Fuat Sezgin Köşesi açılışına katıldılar.

Açılış kokteyline katılan Nevşehir Doğa Koleji Ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri açılışın ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Merkez Kütüphanesini ve açılışı yapılan İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Prof. Dr. Fuat Sezgin Köşesi’ni inceleme imkânı buldular.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@