Nevşehir Doğa Koleji Gücüne Güç Kattı

Nevşehir Doğa Koleji; Gücüne Güç Kattı ‘ En İyiler DOĞA ‘da Buluşuyor ‘ sloganı ile gerçekleştirilen tanıtım toplantısı Nevşehir Doğa Koleji Kampus ünde gerçekleştirildi.

Nevşehir 17.07.2019, 20:07 20.07.2019, 12:40
Nevşehir Doğa Koleji Gücüne Güç Kattı
banner230

Tanıtım toplantısında konuşan DOĞA Koleji Kampus Müdürü Sabahattin YILMAZ 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Nevşehir de başlayan DOĞA yürüyüşünün devam ettiğini, bu yürüyüşte öğretmenin çok önemli olduğunu geçen yıl oluşturulan kaliteli öğretmen kadrosuna çoğalan öğrenci sayısı ve büyümeyle beraber yeni arkadaşlar katmak için titiz bir çalışma yürütüldüğünü transfer niteliğinde öğretmenler ile anlaşıldığını dile getirdi.

Doğa Kolejleri adına bölge sorumlusu Sn. Ali AYKUT yaptığı konuşmada DOĞA Kolejinin büyüklüğünden Nevşehir için ne anlama geldiğinden bahsederken Nevşehir’in eğitim hayatına KALİTE getirdiğini dile getirdi. Törene katılan Öğretmenler neden DOĞA kolejini tercih ettiklerini anlattılar.

 

Yorumlar (1)
çılgın sorular 2 yıl önce
geçen yıl çok güçlü kadro denmişti,neden değişti,başarısız mı pldu.bu yılda aynısı olup gelecek yıl daha takviye alıp eskiler gönderilir mi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@