Nevşehir Belediyespor’da Yeni Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yaptı

Türkiye 3. Ligi ekiplerinden Nevşehir Belediyespor Kulübü, 28.06.2018 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü Genel Kurul ile yeni yönetim kurulunu belirledi ve Nevşehir Valiliği Dernekler Müdürlüğü nezninde de resmileşti. Nevşehir Belediyespor Yönetim Kurulu da ilk toplantısında görev dağılımı yapıtı.

Nevşehir 29.06.2018, 15:39
Nevşehir Belediyespor’da Yeni Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yaptı

Yapılan görev bölümü ile Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Yusuf Kaya  Nevşehir  Belediyespor Kulüp Başkanı olurken,  Başkan Vekili de Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli oldu.

Nevşehir Belediyespor  yönetim kurulu tarafından yapılan görev dağılımı ile  Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz Başkan Yardımcısı ,  Ahmet Korkmazer Sekreter, Umut Araz Asbaşkan, Musa Öçkoymaz Stadyum ve Tesis Sorumlusu, Serdar Yılmaz İdari ve Spor Güvenlik Sorumlusu, Nurullah Uzer Sağlık Hizmetleri Sorumlusu, Lütfü Akkuş Alt Yapı Sorumlusu, Muhammed Fevzi Aygün Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü, Yakup Dinler  Medya, Tanıtım ve Reklam Sorumlusu, Fatih Ün  Futbol Şube Sorumlusu, Fatih Mehmet Sürmeli   Akreditasyon Sorumlusu, Emin Ağmaz  Taraftar Sorumlusu ve Doğan Ceran   Sayman olarak görev yapacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@