Nevşehir Belediyesi Esnafların Yanında

Nevşehir Belediyesi Esnaf Birimi yöneticileri, sanayi sitesindeki esnafları ziyaret ederek maske dağıtımı gerçekleştiriyor. Ziyaretlerde esnafların talep ve önerilerini de dinleyen birim yöneticileri, belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulunuyor.

Nevşehir 21.04.2020, 11:38
Nevşehir Belediyesi Esnafların Yanında

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında; dezenfekte çalışmalarından sosyal yardımlara, maske dağıtımından 65 yaş üstü vatandaşlar için oluşturulan hizmet ağına kadar birçok çalışmayı başarıyla yürüten Nevşehir Belediyesi, bir süre önce oluşturduğu Esnaf Birimi ile de esnaflara desteğini sürdürüyor.

Sanayi sitesinde dezenfekte çalışmalarını periyodik aralıklarla sürdüren Nevşehir Belediyesi’nde, Esnaf Birimi’nden Sorumlu Koordinatör Özkan Ekmekçioğlu ve beraberindeki birim yöneticileri, sanayi esnaflarını işyerlerinde ziyaret ediyor.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Rasim Arı’nın selamlarını da ileten Ekmekçioğlu, işyeri sahipleri ve çalışanlara maske dağıtıyor.

Her gün 100’e yakın esnafı ziyaret eden birim yöneticileri, belediye çalışmalarına ilişkin talep ve önerilerini dinledikleri esnaflara ayrıca şehirde gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgiler veriyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@