Nevşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Açıklama Yaptı

Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu kamuoyuna bir açıklama yaparak, kulübün isim ve logosunun hangi şekilde olursa olsun kulüp yönetiminden izinsiz bir tutumla, etik olmayan amaçlar uğruna kullanılmaması çağrısında bulundu

Nevşehir 17.08.2018, 16:29 17.08.2018, 18:27
Nevşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Açıklama Yaptı

Nevşehir Belediyespor Kulübünden yapılan açıklamada, son günlerde bazı kişilerin Nevşehir Belediyespor Kulübünün isim ve logosunu bir takım amaçlar uğruna kullanıldığının üzülerek müşahede edildiği belirtildi.

Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada daha sonra şu ifadelere yer verildi: “Son günlerde kulübümüzün ismini ve logosunu bir takım amaçlar uğruna etik olmayan bir tarzda kullanıldığına üzülerek şahit olmaktayız. Nevşehir Belediyespor şahıslar üstü bir oluşum olup sahibi tüm Nevşehir ve Nevşehir halkıdır. Bu kulübün amacı kurulduğu günden bugüne kadar Nevşehirlilerin yüzünü güldürmek ve başarıya oynamaktır. Yönetim Kurulu olarak bu yıl iddialı bir kadro kurup şampiyonluk hedefimiz için çalışırken bu tür olaylar hem bizi hem de Nevşehir halkını üzmektedir. Yönetim olarak hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak için tüm Nevşehirli ve Nevşehir’e gönül verenlerin desteğini beklemekteyiz. Kulübümüzün ismi ve logosunu kullanarak resmi olarak yaptığımız her iş hem kulüp resmi hesaplarından verilmekte hem de basınla paylaşılmaktadır. Bundan böyle kulübümüzden izinsiz olarak bazı amaçlar uğruna kulübümüzün isim ve logosunu kullananlar hakkında vakit geçirmeden tüm yasal yollara başvurulacağı hususu kamuoyuna arz olunur.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@