NEÜ ‘Özel İnsanları’ unutmadı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Engelsiz Üniversite Birimi ve Sosyal Sorumluluk Kulübü ‘3 Aralık Dünya Engeliler Günü’nde ‘özel insanları’ unutmadı.

Nevşehir 03.12.2016, 11:37
NEÜ ‘Özel İnsanları’ unutmadı
banner230
NEÜ Engelsiz Üniversite Birim Koordinatörü Doç. Dr. Zeliha Leblebici, Sosyal Sorumluluk Kulüp Başkanı Uzman Derya Yazıcı Bozkurt ve kulüp öğrencileri, ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Özel insanlar için düzenlenen etkinliğin açılışında konuşan Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okul Müdürü Erhan Akın, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Engelsiz Üniversite Birimi ve Sosyal Sorumluluk Kulübüne, bu anlamlı günde özel insanları unutmayarak, onlarla bir araya gelmesinden dolayı teşekkür etti. Akın, topluma düşen görevler içerisinde en önemli olanın engelli bireylerin topluma kazandırılmasının ve bu insanların günlük hayatta daha fazla var olmalarının sağlanması gerektiğini söyledi.
Etkinlik kapsamında Sosyal Sorumluluk Kulübü öğrencileri düzenledikleri müzik dinletisi ve çeşitli aktiviteler ile özel insanlara coşkulu bir gün yaşattı. 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@