Nejdet Ersan parkındaki yenileme çalışmaları sürüyor

NEVŞEHİR BELEDİYESİ, BİR YANDAN ŞEHRE YENİ YEŞİL ALAN VE PARKLAR KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRDÜRÜRKEN BİR YANDAN DA ZAMANA YENİK DÜŞEREK YIPRANAN PARKLARI YENİDEN DÜZENLEYEREK KULLANIMA SUNUYOR.

Nevşehir 12.05.2020, 13:33 12.05.2020, 14:21
Nejdet Ersan parkındaki yenileme çalışmaları sürüyor

Nevşehir Belediyesi, bir yandan şehre yeni yeşil alan ve parklar kazandırmak için çalışmalar sürdürürken bir yandan da zamana yenik düşerek yıpranan parkları yeniden düzenleyerek kullanıma sunuyor.

Yeni Mahalle’de bulunan Nejdet Ersan Parkı’nda bir süre önce Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan yenileme çalışmaları sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde, geçtiğimiz haftalarda 1. etabı tamamlanan parkın diğer bölümlerinde havuz ve yürüyüş yollarının yapımı devam ediyor. İçerisinde 6 adet süs havuzu, çocuklar için oyun grupları, yürüyüş yolları ve kent mobilyalarının bulunacağı park içerisinde hummalı bir çalışma gerçekleştiren belediye ekipleri, parkın aydınlatma sistemini de yenileyerek peyzaj çalışmaları ile birlikte parka estetik bir görünüm kazandıracak.

Şehir merkezinde vatandaşların aileleri ile birlikte vakit geçirebilecekleri Nejdet Ersan Parkı’ndaki çalışmaları kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@