Nar kasabasının tarihinde bir ilke imza attı

Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında Cumhuriyet Halk Partisinden aday gösterilen Remziye Tok, kasabanın tarihinde ilk kadın belediye başkan adayı oldu.

Nar kasabasının tarihinde bir ilke imza attı
banner230

NEVŞEHİR(MHA) Kasabaya artık bir kadın elinin değmesinin zamanının geldiğini ve beldenin çok önemli sorunları bulunduğunu kaydeden CHP Nar Belediye Başkan Adayı Remziye Tok, “Partim beni aday göstererek kasabamın tarihine önemli bir imza attı. Bende Kasaba halkımın ve özellikle Kasabalı kadınlarımızın da desteğiyle belediye başkanlığını kazanarak bu önemli ve tarihi gelişmenin altına bir imza daha koyacağım” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Demir
Hasan Demir - 7 ay Önce

Adana'da bakacakları yüz kalmayınca memlekete gelip, bir de burada belediye başkanlığına mı soyunmuş. Nar'lı vatandaşlar bunun neyine oy verecek acaba?

Selma Kayacı
Selma Kayacı - 6 ay Önce

Vaaay. CHP kadın kolları sarısı mı diyorlar bu saç rengine. Bir de güzel olsaymış. Hiç yakışmamış. Bakalım seçmenler ne diyecek bu saç rengine.

Şinasi Gündüz
Şinasi Gündüz - 5 ay Önce

Yanlışlıkla bir de seçilirse artık karada ölüm yok bunlara. Siyasi rant nasıl sağlanır herkese gösterirler artık. Başkan olduğunda, dağdan gelip de bağı komple yemek konusunda uzmanlığını anlatacak sanırım.