Naci Ağbal, Nevşehir'e müjdelerle geldi!...

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı, 64. ve 65. dönem Maliye Bakanı Naci Ağbal Nevşehir'e üç müjdeyle geldi...

Nevşehir 25.03.2019, 13:15 25.03.2019, 14:20
Naci Ağbal, Nevşehir'e müjdelerle geldi!...
banner230

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı, 64. ve 65. dönem Maliye Bakanı Naci Ağbal Nevşehir'e üç müjdeyle geldi...

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Nevşehir’de iş adamlarıyla NTSO'da bir araya geldi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında, Nevşehirli İş insanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı, 64. ve 65. dönem Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı'ya destek vermek için geldiğimiz ilimizde Nevşehirlilere 3 müjde verdi.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal açıklamasında; Öncelikli olarak Nevşehir-Aksaray karayolumuzun sıcak asfaltı için ödeneğini hazırlanıyoruz. Nevşehir Kapadokya Havalimanı terminal binasının yenilenmesi için yaklaşık 23 milyon TL’lik ödenek çıkaracağız ve Nevşehir Sanayi Sitemizin taşınması ile ilgili çalışmalarımız başlıyor" dedi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı: "Yol boyunca ardımda hep ağabeyliğini hissettiğim, Kıymetli Bakanım, Cumhurbaşkanlığımızın Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın Naci Ağbal'ı şehrimizde ağırlıyoruz. Kendisine bizzat ilettiğimiz Aksaray-Nevşehir karayolu hususunda ilk müjdeyi kendisi verdi. Ve ilk olarak Nevşehir-Aksaray karayolumuzun sıcak asfalta kavuşuyor. Yine Nevşehir Kapadokya Havalimanı terminal binasımızın yenilenmesi içinde yaklaşık 23 milyon TL’lik ödenek çıkarılacağını ifade etti. Ve yine projelerimiz arasında yer alan "Modern Yeni Sanayi Sitemiz"in hayata geçmesi içinde çalışmalarımız en kısa süre içerisinde başlıyor. Destekleri için Sayın Ağbal'a teşekkür ediyorum. Şehrimize gelen her Bakan ve her Bürokratlarımızla Nevşehir'imize ve halkımıza hizmet için destekler kazandıracak olmanın haklı gururunu yaşıyorum " dedi.


“Yaparsa AK Parti Yapar; Yaparsa AK Kadrolar Yapar”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz: "Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanımız Sayın Naci Ağbal ve AK kadrolarımızdan Nevşehir’imize üç müjde:

1- Nevşehir-Aksaray karayolumuzun sıcak asfaltı için ödeneği hazırlanıyor.
2- Havalimanı terminal binasının yenilenmesi için yaklaşık 23 milyon TL’lik ödenek hazırlanıyor.
3- Nevşehir Sanayi Sitemizin taşınması ile ilgili çalışmalarımız başlıyor.Hayırlı olsun. #SevdamızNevşehir

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe: "Şehrimize müjdelerle gelen Sn. Başkanımız Naci Ağbal Aksaray sıcak asfaltı, Havalimanı yeni terminal binası ve Yeni Sanayii sitesi projelerini hayata geçirilmesi ve hızlandırılması hususunu dile getirerek gerekli talimatları verdi Şahsım ve Nevşehirli Hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@